Sztuka obłędu -

Sztuka obłędu

49,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8362-575-1
Data wydania 26 czerwca 2024
Język: Polski
Czas: 17 godz. 52 min.
Rozmiar pliku: 864,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
49,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Kontynuacja historii bohaterów Sztuki pożądania.

„Zakazany owoc skusił węża, dlatego ten zatruł go własnym jadem, aby nikt inny nie mógł go skosztować”.

Po aresztowaniu Luca i odejściu Brooke z NYPD kobieta wchodzi w układ z Marcusem Brelandem – wspólnikiem i przyjacielem fałszerza. Przez to, co się wydarzyło, nie jest już pewna, po której stronie prawa powinna stanąć.

W tym samym czasie w Nowym Jorku zaczynają ginąć ludzie. To sygnał ostrzegawczy od niebezpiecznego przemytnika broni, Rafaela Franchettiego szukającego zemsty na byłej policjantce.

Brooke musi teraz zrobić wszystko, żeby oczyścić się z ciążących na niej zarzutów, ale też poradzić sobie z tęsknotą za fałszerzem. O ile to pierwsze wydaje się jej całkiem udawać, brak Luca w życiu kobiety staje się wyjątkowo uporczywy.

W zapomnieniu o kochanku nie pomaga fakt, że była policjantka kupuje jego loft i zaczyna otaczać się należącymi do niego przedmiotami. Wkrótce Brooke zaczyna czuć, że ona sama należy do niego.

Ich historia miała zakończyć się w Paryżu. Jednak jak zapomnieć o kimś, kto wyznał, że kocha ją bardziej niż władzę, pieniądze i sztukę, kiedy te rzeczy definiują jego całego?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Opis pochodzi od Wydawcy.