Szpiedzy i sufrażystki. Detektyw Stanisław Berg. Tom 3 - Krzysztof Beśka

Szpiedzy i sufrażystki. Detektyw Stanisław Berg. Tom 3

Krzysztof Beśka

46,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-8019-771-7
Data wydania 18 czerwca 2022
Język: Polski
Czas: 12 godz. 56 min.
Rozmiar pliku: 1,4 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
46,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Twarzą w twarz z demonami przeszłości... Detektyw Stanisław Berg podejmuje się prowadzenia kolejnej sprawy. Ma śledzić emerytowanego majora, o którego niepokoi się żona. Jednocześnie Polak odnawia romantyczną relację z piękną Ursulą, którą poznał kilka miesięcy wcześniej. Wkrótce kobieta znika, a śledzony oficer ginie w tajemniczych okolicznościach, w co zostaje wplątany nastoletni pomocnik Stacha, Oskar. Na domiar złego przy wyjściu z miejscowej katedry ktoś strzela do francuskiego ambasadora, który przybył do miasta z oficjalną wizytą. Czy te trzy zdarzenia mają ze sobą coś wspólnego? Czy szykuje się międzynarodowy skandal? Zapraszamy do Königsberg, początek 1896 roku!

Polecamy również ”Amber Gold” oraz ”Duchy rzeki Pregel”.

Krzysztof Beśka – prozaik, twórca tekstów piosenek i słuchowisk radiowych. Autor kilkunastu książek kryminalnych i przygodowych, w tym cyklu o przygodach detektywa Stanisława Berga, powieści sensacyjno-historycznych o dziennikarzu Tomaszu Hornie oraz powieści kryminalne o komisarza Konstanty Podbiał. Laureat Literackiej Nagrody Warmii i Mazur Wawrzyn 2009 za „Fabrykę frajerów, czyli wspomnienia ze szkoły wojskowej”. Członek Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »