Szefowa wszystkich szefów - Aleksandra Tyl

Szefowa wszystkich szefów

Aleksandra Tyl

46,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Prozami
ISBN 978-83-67173-54-4
Data wydania 13 lipca 2023
Język: Polski
Czas: 7 godz. 52 min.
Rozmiar pliku: 390,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
46,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Audiobook z udźwiękowieniem.

Marek pracuje jako przedstawiciel handlowy. Zarabia sporo, ale nie na tyle dużo, by pozwolić sobie na wszystko. Zaczyna doskwierać mu poczucie, że choć dobiega trzydziestki – nie odniósł sukcesu, nie ma nawet własnego mieszkania, a czas przecież biegnie tak nieubłaganie.

Nadchodzi jednak dzień, gdy na skutek splotu wydarzeń Marek doznaje olśnienia. Znajduje sposób, by w szybkim tempie zdobyć to, o czym wcześniej marzył – a nawet więcej! Dużo więcej! Pieniądze, respekt, władzę. Trzeba się tylko wyrwać z systemu. Założyć mafię. I zostać szefem. Tym głównym, którego wszyscy się słuchają, przed którym drżą i który kręci światem.

Plan, może i naiwny, a jednak znajdują się chętni. Najpierw koledzy z pracy, owładnięci myślą zdobycia szybkiej kasy, potem znajomi znajomych. W magazynie, na tyłach manufaktury, powstaje tajne miejsce spotkań. Organizacja rusza. I wtedy pojawia się kobieta…

W tej komedii nie znajdziecie krwawych porachunków, spektakularnych pościgów ani nawet strzelaniny. To komedia ANTYsensacyjna. Uprzejmie prosimy nie brać przykładu z bohaterów!

Polecamy także inną książkę z serii Komedie ANTY: "Zgodne małżeństwo".

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »