Sto osiemdziesiąt stopni -

Sto osiemdziesiąt stopni

39,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Heraclon International Sp. z o.o.
ISBN 978-83-8383-137-4
Data wydania 3 lipca 2024
Język: Polski
Czas: 7 godz. 6 min.
Rozmiar pliku: 355,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Jest pracoholikiem. Jest zimny, zdystansowany i rzadko się uśmiecha. Jest dziesięć lat starszy i cholernie seksowny. Ale co najważniejsze... Jest moim mężem. Nie byłam zaskoczona, kiedy rodzice oznajmili mi, że mamy wziąć ślub, aby połączyć nasze imperia. W moich kręgach to było normalne. Nie buntowałam się, bo nie było sensu, poza tym od zawsze wiedziałam, że tak będzie. Już dawno się z tym pogodziłam i miałam w głowie plan, a że jestem optymistką, to nawet nie dopuszczałam do siebie myśli, że coś pójdzie nie tak. Nie wiedziałam tylko, że dostanę taki ciężki przypadek...

„Czasami zbyt późno uświadamiamy sobie to, że ktoś był dla nas słońcem w pochmurny dzień, deszczem w czasie suszy. Samantha i Nathaniel to dwa żywioły, dwa serca i jedna miłość, której trzeba troszeczkę pomóc. Czy charakterna, pewna siebie i twardo stąpająca po ziemi kobieta ujarzmi typowego gbura, który nie widzi nic poza pracą? Jeżeli wydawało się Wam, że znacie uparte i zdeterminowane kobiety, to powiem tylko, że jesteście w błędzie. Nie poznaliście jeszcze Samanthy! Ona będzie huraganem, który przewróci życie Nathaniela o… sto osiemdziesiąt stopni!” – Wioleta Kuflewska, @wioletreaderbooks.

„Darcy Trigovise po bardzo udanym debiucie powraca z powieścią utrzymaną w zupełnie innym klimacie, ale również wartą poznania. »Sto osiemdziesiąt stopni« to pełna humoru i zapewniająca przednią rozrywkę historia o tym, że pewne sprawy czasami potrafią zmienić się o sto osiemdziesiąt stopni, zwłaszcza po ślubie!” – Katarzyna Ewa Górka, @katherine_the_bookworm.

„Darcy Trigovise dostarczyła czytelnikom solidny zastrzyk czystej radości. »Sto osiemdziesiąt stopni« to relaksująca jak kąpiel z bąbelkami, rozkoszna, zabawna i kusząca historia, która stanie się doskonałym antidotum pozwalającym zapomnieć o wszelkich troskach i problemach. Polecam!” – Edyta Giersz, @Motheroftworeads.