Stanowczo, łagodnie, bez lęku - Maria Król-Fijewska

Stanowczo, łagodnie, bez lęku

Maria Król-Fijewska

19,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66807-08-2
Data wydania 11 luty 2021
Język: Polski
Czas: 2 godz. 33 min.
Rozmiar pliku: 335,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
19,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Konkretnie i rzeczowo o asertywności.

Nawet w bardzo trudnych sytuacjach można obronić własną godność i prawa osobiste, nie naruszając godności i praw drugiego człowieka.

Książka Marii Król-Fijewskiej uczy, jak żyć po swojemu i wypowiadać bez lęku własne zdanie, jak odmawiać, nie wywołując konfliktów, i złościć się, nie raniąc innych, jak bronić własnych interesów, jak nie dać się wykorzystywać, poniżać ani lekceważyć.

Jest w istocie obfitującym w praktyczne przykłady podręcznikiem, zawierającym wiele praktycznych i konkretnych porad jak radzić sobie w różnych sytuacjach interpersonalnych. Tematy poruszone przez Autorkę zilustrowane są dialogami, dzięki którym można się dowiedzieć jak wykorzystać rady w praktyce.

Maria Król-Fijewska jest psychologiem klinicznym, terapeutą i superwizorem terapii. Współzałożycielka i współwłaścicielka Ośrodka Intra, pracuje w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym. Jest autorką polskiej wersji treningu asertywności i ekspertem w zakresie psychologicznej pracy nad zmianą zachowań.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »