Spotkanie po latach - Janusz Brzozowski

Spotkanie po latach

Janusz Brzozowski

14,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-30738-0
Data wydania 16 czerwca 2022
Język: Polski
Czas: 3 godz. 53 min.
Rozmiar pliku: 429,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
14,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Anna i Piotr Baliccy to sympatyczna, idealnie dopasowana para, której pasją jest rozwiązywanie detektywistycznych łamigłówek w różnych zakątkach świata. Fascynujące, a niekiedy mrożące krew w żyłach przygody tych dwojga przedstawiają książki z cyklu o sprawach kryminalnych Banickich. W zawiłych życiorysach Anny i Piotra rozdartych między Polską a Australią można znaleźć odwołania do życia samego autora

,,Spotkanie po latach” to książka bardzo osobista i pełna skrajnych emocji, dlatego autor dopiero po wielu latach od jej napisania dojrzał do decyzji, by ją opublikować. Skąd wziął się pomysł na stworzenie głównych bohaterów Anny i Piotra Balickich? Dlaczego akcja powieści Brzozowskiego tak często rozgrywa się w australijskim Perth lub ma związek z Gliwicami czy też Krakowem? ,,Spotkanie po latach” to lektura idealna zarówno dla fanów twórczości Janusza Brzozowskiego, jak i tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać państwa Balickich. Uważny czytelnik odnajdzie w niej odwołania do twórczości tak znamienitych autorów jak Agatha Christie i sir Artur Conan Doyle.

Bohaterami cyklu jest sympatyczne małżeństwo Anny i Piotra Balickich na stałe zamieszkujących Australię. Kolejne powieści z tej serii przybliżają czytelnikowi fascynujące łamigłówki kryminalne, które z zapałem rozwiązuje ta zgrana para Polaków.

Janusz Brzozowski - urodzony 58 lat temu w Gliwicach. Jako 27-latek wyemigrował wraz z żoną i córką do Australii, gdzie pozostał do dziś jako mieszkaniec Perth. Przez lata podróżował po świecie i handlował perłami. Dziecięce marzenia o zostaniu pisarzem udało mu się spełnić po przejściu na emeryturę. Jego debiutanckie powieści: ,,Tydzień u rodziny” oraz ,,Sen” nagrodzono w konkursie na najlepszą książkę jesieni 2010 roku.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »