Sploty przeznaczenia - Paweł Kopijer

Sploty przeznaczenia

Paweł Kopijer

34,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-91602-7
Data wydania 6 czerwca 2022
Język: Polski
Czas: 9 godz. 26 min.
Rozmiar pliku: 1,0 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
34,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Nadchodzi czas konfrontacji. Po stronie ludzi stoją Ghallowie i Myriadowie. Ich przeciwnicy to potężnie uzbrojeni gigantyczni Orogonowie z całą świtą popleczników. Zapowiada się krwawa i nieustępliwa walka. Wojna rozlewa się również na kontynent Elise, wyspa Orin próbuje odeprzeć atak wojsk Semaela. Próba sił ziemskich istot jest dodatkowo komplikowana przez ingerencje bogów. Jaki będzie efekt tych starć?

Skażony Mrokiem zabójca Noran i zdolna szamanka Winea są sobie przeznaczeni - losy dwójki nieznanych sobie osób nieustępliwie dążą do połączenia. Bohaterowie żyją w uniwersum magii i miecza, w podwójnym świecie, gdzie historia wydarza się w dwóch alternatywnych wersjach. W szerokim planie trwają intrygi i konflikty między wrogimi stronnictwami. Napięcia eskalują, a globalna konfrontacja wydaje się tylko kwestią czasu.

Paweł Kopijer (ur. 1970) - ukończył studia MBA na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Zarządzania; specjalista ds. szkoleń, rekrutacji i zarządzania w wielu firmach prywatnych i instytucjach publicznych. Autor publikacji dydaktycznych i szkoleniowych, twórca i wykonawca projektów z zakresu zarządzania ludźmi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się, prowadząc zajęcia na takich uczelniach jak: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Politechnika Warszawska, Politechnika Gdańska. Autor powieści z nurtu fantasy i science-fiction.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »