Słoneczne języki - Victoria Pazdzierny

Słoneczne języki

Victoria Pazdzierny

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-90446-8
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 26 min.
Rozmiar pliku: 52,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Nawet jeśli położyłyśmy się w mniej widocznym miejscu, dość daleko od najbliższego zejścia na plażę, to zdawałam sobie sprawę, że nie jesteśmy kompletnie same. Jednocześnie nie byłam w stanie cię z siebie zrzucić. Za bardzo podobała mi się ta sytuacja. Zbyt mocno łaknęłam pocałunków, pocierania twojego uda o moje, nawet jeśli irytował mnie piasek. Czułam napinające się mięśnie, twardniejące sutki, oddawałam się podnieceniu, jednocześnie czekając, aż ktoś przypomni ci o tym, że nie zniknęłyśmy dla otaczającego nas świata”.

Dwutygodniowy wyjazd nad morze miał być tylko intensywnym wakacyjnym romansem. Czternaście słodkich dni, po których każda z dziewczyn uda się w swoją stronę. Co się stanie, gdy w jednej z nich pojawi się rosnące uczucie, które zacznie wychodzić poza ramy wcześniejszych ustaleń? Jakie będą emocjonalne konsekwencje takiego przepełnionego doznaniami wyjazdu?

Victoria Październy to autorka queerowych opowiadań erotycznych. Skupia się na swoich bohaterach. Obok mocnych, cielesnych fragmentów pojawia się emocjonalność i spora wrażliwość. Opowiadania są osadzone w realiach zwykłego, codziennego życia. Mocne pożądanie miesza się z otaczającą postaci rzeczywistością.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »