Skandal - K.N. Haner

Skandal

K.N. Haner

39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-268-4349-5
Data wydania 3 lipca 2023
Język: Polski
Czas: 5 godz. 38 min.
Rozmiar pliku: 272,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Nowe wydanie bestsellerowej serii K.N. Haner! „Skandal” uwiedzie Wasze zmysły i rozpali wyobraźnię do czerwoności. Ona i on jak ogień i woda. Julia, beztroska córeczka milionera, która po zmroku zmienia się w femme fatale, ma u stóp cały świat. James, z pozoru nudny angielski arystokrata, nie budzi zainteresowania. Jedno i drugie ma swoje tajemnice. Jedno i drugie dostaje to, czego pragnie. Ale czy wypada, żeby Julia uwiodła najważniejszego klienta swojego ojca?

Julia przyzwyczaiła się do spełniania oczekiwań innych. James zawsze dostaje, to czego chce.

Ona jest żywiołową, lubianą przez wszystkich córeczką tatusia milionera, która – gdy światła gasną – zamienia się w prawdziwą femme fatale.
On jest wycofanym, gburowatym i nudnym angielskim arystokratą.

Na pierwszy rzut oka różni ich wszystko. Łączy? Niewytłumaczalne napięcie i… tajemnice. Ale czy wypada, żeby Julia uwiodła najważniejszego klienta swojego ojca?
Skandal wisi w powietrzu…

Fragment ebooka „Skandal” K.N. Haner:
Windstor odwrócił się i z surową miną zmierzył mnie spojrzeniem. Zapatrzyłam się na muchę, którą miał zapiętą pod szyją, i na idealnie białą koszulę. Następnie spojrzałam wyżej i pierwszy raz przyjrzałam się uważnie jego twarzy. Oprócz niebieskich przeszywających na wskroś oczu szczególną uwagę przykuwały usta, które były pełne i kształtne. Okalający je niewielki zarost dodawał mężczyźnie klasy i uwydatniał mocno zarysowaną szczękę. Dopiero wtedy zorientowałam się, że Windstor był blondynem. Nie takim anielskim, ale miał jaśniejsze włosy, które naprawdę mu pasowały.
– Dobry wieczór, panie Windstor. Nie zauważyłam pana – przywitałam się, a mój żołądek od razu zacisnął się ze zdenerwowania .
– Dobry wieczór, pani Julio. Pani za to trudno dziś nie zauważyć – odpowiedział, nadal mnie lustrując.
Nie miałam pojęcia, co sobie myślał. Znowu się wygłupiłam? Powinnam coś powiedzieć? Zaproponować mu drinka? Taniec? Rozmowę?
Kurwa. Miałam w głowie sieczkę.
Poczułam też natychmiastową potrzebę poprawienia dekoltu, ale nie mogłam zrobić tego w taki ostentacyjny sposób. Nerwowo dotknęłam włosów i opuszczając dłoń, wygładziłam materiał przy piersiach.
Wzrok Windstora powędrował za moją ręką. (ciąg dalszy ebooka w pełnej wersji książki)

O autorce ebooka „Skandal”:
K.N. Haner – jedna z najpopularniejszych polskich autorek powieści obyczajowych i erotycznych. Pochodzi z rodziny silnych kobiet. Po babci odziedziczyła łatwość opowiadania i lekkie pióro. Na koncie ma już ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Z hobby uczyniła swój zawód. Jej książki wielokrotnie trafiały na szczyty list bestsellerów. Zmysły czytelników rozpaliła m.in. serią • Dyrektor Generalny oraz takimi tytułami, jak: • Sny Morfeusza, • Zapomnij o mnie, Sponsor, • Zakazany układ, • Złe miejsce czy • Wycena.

Mieszka pod Warszawą. W wolnych chwilach gotuje. Oprócz tego namiętnie ogląda seriale na Netflixie, uwielbia planszówki i potrafi zarwać noc na graniu w The Sims.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »