Siostra Burzy. Siedem sióstr - Lucinda Riley

Siostra Burzy. Siedem sióstr

Lucinda Riley

46,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Albatros
ISBN 978-83-6775-833-8
Data wydania 11 maja 2023
Język: Polski
Czas: 19 godz. 32 min.
Rozmiar pliku: 953,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
46,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Nowe wydanie bestsellerowej sagi „Siedem sióstr”

Nastrojowa, pełna magii saga rodzinna.

Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości Atlantis na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą.

Ally długo będzie sobie wyrzucać to, że kiedy ojciec umierał, spędzała upojne chwile z ukochanym. Intryguje ją wprawdzie zagadka związana z jej pochodzeniem, ale na razie musi się skupić na regatach żeglarskich, na których wystartuje u boku swojego mężczyzny. W najczarniejszej godzinie podąży jednak za wskazówkami Pa Salta i pozna historię fascynującej kobiety, która żyła przed ponad wiekiem. Historię Anny Landvik, dziewczyny z norweskiej wsi, mającej niebiański głos, który znali tylko ludzie z miejscowego kościoła i… krowy na pastwisku.

Dopóki nie odkrył jej „łowca talentów” i nie zabrał do Christianii – dzisiejszego Oslo – by zaśpiewała na premierze Peer Gynta z muzyką Edwarda Griega. Im więcej Ally dowiaduje się o Annie, tym bardziej desperacko chce odkryć własne korzenie. Zwłaszcza że ma ku temu nowy powód.

"Lucinda Riley czaruje słowami, dzięki czemu obezwładnia czytelnika."
Ellie Moore, Thieving Books

"To genialnie napisana powieść, która wciąga już od pierwszej strony.  "
Sylwia Stawska, kobiecerecenzje365.blogspot.com

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »