Siła przyciągania - Roksana Zubrzycka

Siła przyciągania

Roksana Zubrzycka

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-90467-3
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 26 min.
Rozmiar pliku: 52,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„– Mal, chciałabym z tobą porozmawiać – zaczęła niepewnie. – Wiem, że to raczej nie jest odpowiedni moment, ale po prostu czułam, że muszę tu przyjść, powiedzieć ci, co czuję i co myślę. Tęsknię za tobą. Wciąż cię kocham i uważam, że jeśli czegoś się bardzo chce, to wszystko można.

– Wszystko? Jesteś pewna tego, co mówisz? – Podnieciłam się. Cóż, od tygodni nie uprawiałam seksu, a Anna doskonale wiedziała, jak dobrać słowa, by uderzyć w czuły punkt. W związku to ona grała pierwsze skrzypce i o wszystkim decydowała. W łóżku zaś to ja przejmowałam kontrolę. Musiałam się wyżyć. Poza tym uwielbiałam ten grymas na jej twarzy, gdy doznawała bolesnej rozkoszy.

– Tak, wszystko… – Uśmiechnęła się zalotnie i podeszła do mnie, kołysząc biodrami”.

Kiedy Mal decyduje się zakończyć pięcioletni związek z Anną, czuje, że zaczyna życie na nowo. Jednak czas mija, a ekscytacja zamienia się w smutek. Próbuje wmówić sobie, że rozstanie było dobrą decyzją, jednak jakaś jej cząstka tęskni za dawną ukochaną. Pewnej nocy zjawia się u niej kobieta z jej snów. W Mal budzą się dawno uśpione uczucia...

Roksana Zubrzycka to polska pisarka opowiadań erotycznych, która wierzy, że każda istota zasługuje na miłość i szacunek. Poprzez twórczość stara się przekazać swoje wartości oraz normalizować tematy, które dla wielu wciąż są tabu. Inspirację czerpie ze świata, który ją otacza, ale również ze swego wnętrza. W każdej postaci odnaleźć można fragment duszy autorki.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »