Sięgając po szczęście. Trudna miłość - Kazimierz Kiljan

Sięgając po szczęście. Trudna miłość

Kazimierz Kiljan

32,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-7995-989-0
Data wydania 6 kwietnia 2021
Język: Polski
Czas: 7 godz. 58 min.
Rozmiar pliku: 960,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
32,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Droga do szczęścia bywa często długa i kreta, czasem nieco szalona - a nawet niebezpieczna. Mimo to każdy powie że warto nią podążać ... To powieść dla dorosłych i trzeci tom w serii \"Trudna miłość\". Małgorzata, porzucona przez niesfornego męża, straciła nadzieję na szczęście i spełnioną miłość. Pozbyła się wszelkich złudzeń. Jednak... wyjeżdża za namową przyjaciółek na pierwszy od lat urlop. Chwytając się ostatniej deski ratunku, ma nadzieję, że tam znajdzie jeszcze jedną szansę na upragniony związek. Pełna dobrych myśli usiłuje poznać kogoś, kto obdarzy ją przyjaźnią, odrobiną czułości, a może nawet miłością. Los okazuje się jednak mało łaskawy ...

Kazimierz Kiljan – pisarz i dziennikarz, autor wielu zbiorów poezji i powieści o uczuciach, o relacjach zachodzących między ludźmi, o ich troskach i marzeniach. Polecamy również \"Znajdę cię wszędzie\", \"Smak szarlotki\" i \"Zagubieni w czasie\".

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »