Siedem spódnic Alicji - Joanna Jurgała-Jureczka

Siedem spódnic Alicji

Joanna Jurgała-Jureczka

25,57 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Heraclon International Sp. z o.o.
ISBN 978-83-8146-496-3
Data wydania 26 marca 2019
Język: Polski
Czas: 6 godz. 35 min.
Rozmiar pliku: 649,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
25,57 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Jeśli sądzisz, że o drugim człowieku wiesz wszystko, nie masz pojęcia, jak bardzo się mylisz...

Wśród urokliwych krajobrazów portugalskiego Nazaré, chorwackiego Molunatu i polskich Stawisk Alicja musi odpowiedzieć sobie na pytanie, kim dla niej jest hrabia Adam Przebłocki, a kim może stać się Dawid Zan. Młody aktor zmuszony jest spędzić parę dni na prowincji. Zanim jednak zamelduje się w hotelu, drogę zajedzie mu traktorek prowadzony przez Czesia Rychłego, którego nazwisko stoi w sprzeczności z jego temperamentem. Czy będzie to zły czy dobry znak? Kim okaże się zadziorna dziewczyna, którą uważał za pomocnicę ogrodnika?

***

„Bohaterka tej powieści jest czuła i emocjonalna. Lata doświadczeń nauczyły ją dystansu do wielu spraw, ale nie pozbawiły ironii i ciepła. Jest nią... prowincja. W którymkolwiek miejscu różnorodnej Europy by leżała, skrywa fascynujące tajemnice. Ale pozwala się naprawdę poznać tylko tym, którzy okażą jej zaufanie i... dociekliwość!

»Siedem spódnic Alicji« to pełna humoru rodzinna historia, w której teraźniejszość przeplatana jest smakowicie z opowieściami z przeszłości.”

Magda Miśka-Jackowska,

dziennikarka RMF Classic

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »