Sen o Paryżu - opowiadanie erotyczne - Amanda Backman

Sen o Paryżu - opowiadanie erotyczne

Amanda Backman

5,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-56037-4
Data wydania 23 września 2021
Język: Polski
Czas: 50 min.
Rozmiar pliku: 101,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
5,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Gabriella i Alfons poznali się na studiach i zostali przyjaciółmi. Bliskimi przyjaciółmi. Z biegiem lat coraz bardziej ciągnęło ich do siebie, ale nigdy nie wydarzyło się między nimi nic więcej. Po ukończeniu studiów Alfons wyjechał do Paryża, gdzie próbował zarabiać na życie jako malarz, ale, pomimo przeprowadzki, był z Gabriellą w stałym kontakcie. Teraz, po siedmiu latach, kobieta w końcu przyjechała do Paryża, by ponownie spotkać się z Alfonsem. On podał jej adres, pod którym mają się spotkać, ale ona nie może uwierzyć, że to spotkanie naprawdę dojdzie do skutku. Czy on tam będzie? Czy nadal będzie między nimi chemia? Czy w stolicy miłości w końcu ulegną swojemu pożądaniu?

Sen o Paryżu to pierwsza część opowiadań o Gabrielli i Alfonsie.

Amanda Backman jest szwedzką autorką, która wcześniej publikowała poezję. Urodzona w 1993 roku, dorastała w hrabstwie Skåne, na południu Szwecji. Oprócz pisania opowiadań i wierszy, pracuje jako redaktorka w branży wydawniczej.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »