Schronienie - Harlan Coben

Schronienie

Harlan Coben

46,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Albatros
ISBN 978-83-6775-998-4
Data wydania 9 sierpnia 2023
Język: Polski
Czas: 6 godz. 46 min.
Rozmiar pliku: 325,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
46,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Podejrzany wypadek. Zmowa milczenia. Tajemnicze zaginięcie.
Mistrzowski thriller Harlana Cobena dla nastoletnich czytelników.

Mickey Bolitar, nastoletni bratanek detektywa Myrona Bolitara, ma za sobą traumatyczne przeżycia. Na jego oczach zginął ojciec. Matka trafiła na odwyk. A on sam musi zmienić szkołę i zamieszkać z nielubianym wujem.

Okazuje się jednak, że Mickey i Myron mają ze sobą wiele wspólnego, szczególnie zamiłowanie do zagadek i… nieodpowiednich dziewczyn. Takich, które znikają bez ostrzeżenia – jak Ashley, z pozoru skromna nastolatka, która najwyraźniej nie była tym, za kogo się podawała. Zresztą nie tylko jej tożsamość okazuje się zagadką…

Mickey rozpoczyna śledztwo i wkrótce trafia na ślad szokującego spisku, co zmusi go, by zakwestionował wszystko, co dotychczas uważał w życiu za pewne i co wiedział o swojej rodzinie. Czyżby śmierć jego ojca była tylko iluzją?

„Schronienie” to pierwsza książka Harlana Cobena w serii z Mickeyem Bolitarem. Prawa do ekranizacji tej i wszystkich pozostałych książek z nastoletnim bohaterem (w Polsce składają się one na trylogię: „Schronienie”, „Kilka sekund od śmierci” i „Odnaleziony”) należą do wytwórni filmowej MGM. Za produkcję serialowej wersji „Schronienia”, która powstaje na zamówienie jednej z największych platform streamingowych, odpowiedzialny jest Ed Decter (który był m.in. producentem wykonawczym hitowego serialu Netflixa „Dark”). Wspierają go Harlan Coben i Erik Barmack.

Serial dla młodzieży na podstawie „Schronienia” Harlana Cobena już wkrótce trafi na Amazon Prime Video.

"Porywająca historia!"
Henry Sutton, „Daily Mirror”

"Ta powieść zapewni Cobenowi nowe pokolenie fanów, którzy pokochają go za dowcipne dialogi i błyskotliwą fabułę skrzącą od najbardziej niespodziewanych zwrotów akcji!"
„Take a Break”

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »