Republika Samsunga. Azjatycki tygrys, który podbił świat technologii - Geoffrey Cain

Republika Samsunga. Azjatycki tygrys, który podbił świat technologii

Geoffrey Cain

49,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Sine Qua Non
ISBN 978-83-8210-316-8
Data wydania 31 marca 2021
Język: Polski
Czas: 12 godz. 21 min.
Rozmiar pliku: 1,4 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
49,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Rodzinne intrygi, niewygodne prawdy i obsesja sukcesu. Wciągająca opowieść o o jednej z najbardziej tajemniczych I najważniejszych firm na świecie.

Porywający reportaż o wielkim biznesie, polityce i obsesji.

Zaczynali jako firma rolnicza produkująca cukier, papier i nawozy – dziś są technologicznym gigantem. Samsung przez dziesięciolecia był postrzegany przez konkurencję jako zręczny naśladowca, a teraz ściga się z największymi graczami na rynku nowych technologii. Firma zatrudnia ponad 300 tysięcy osób i posiada jedną czwartą rynku smartfonów.

Jak to wszystko się zaczęło? Kto stoi za globalnym sukcesem marki? Jak w ciągu czterdziestu lat firma będąca chwiejnym koreańskim konglomeratem rolnym, działającym w zacofanym gospodarczo kraju stała się imperium technologicznym, konkurującym z największymi markami świata?
Geoffrey Cain dociera do niewygodnych faktów, pokazuje zakulisową, brudną grę globalnej korporacji, która ma realny wpływ na świat i na relacje gospodarcze.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »