Reder 44 - Piotr Czarnecki

Reder 44

Piotr Czarnecki

24,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66535-02-2
Data wydania 6 sierpnia 2020
Język: Polski
Czas: 11 godz. 32 min.
Rozmiar pliku: 1,4 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
24,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Powieść political-fiction w realiach II wojny światowej. Pierwszy tom nowej sagi historycznej.

Rok 1944. Alianci wylądowali w Normandii, a Armia Czerwona prze na zachód w kierunku Berlina. Losy wojny i Polski pod rządami Stalina wydają się być przesądzone. A gdyby historia potoczyła się inaczej?

Losy bohaterów porucznika Pawła Redera, Heleny Ornatowskiej i pułkownika Abwehry Kurta von Mansfelda wplecione zostały w opowieść ze słynnymi postaciami historycznymi tamtych czasów: Himmlerem, Otto Skorzenym, admirałem Canarisem czy generałem Andersem. Bohaterowie rzuceni są w wir wojennej zawieruchy, krwawych bitew, wielkiej polityki, działań wywiadów i bezwzględnych szpiegów.

Polscy komandosi za liniami wroga. Śmiałe akcje polskiego wywiadu. Walka o władzę walącego się hitlerowskiego kolosa. Politycy decydujący o losach świata. Brutalni szpiedzy i misje w najdalszych zakątkach globu.

Tajemnicza dama w czerwieni. Świat, w którym sojusznik staje się wrogiem. Wojna, w której orężem jest fałsz, podstęp, seks i pieniądz. Czy bohaterom uda się odwrócić losy wojny, przechytrzyć śmierć, odnaleźć miłość? Historia, która mogła się wydarzyć.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »