Ragnarok - Daria Kwiecińska

Ragnarok

Daria Kwiecińska

29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-84205-0
Data wydania 7 lipca 2021
Język: Polski
Czas: 13 godz. 14 min.
Rozmiar pliku: 1,5 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Eline mieszka na mokradłach rozlewiska Missisipi, gdzie, dzięki babci, może z rodzicami zajmować się końmi. Dziewczyna ma prawie wszystko, co byłoby jej potrzebne do szczęścia, jest pochłonięta swoją pasją i chodzeniem do szkoły ze swoją przyjaciółką, która, jak się okazuje, skrywa więcej przed Eline, niż chciałaby przyznać.

 

Dziewczyna odkąd pamięta, nigdy nie wierzyła w duchy, bogów, końce świata czy inne zjawiska, których nie dałoby się naukowo wyjaśnić. Jednakże... nie potrafiła się zakochać, ani nawet obdarzyć większym uczuciem kogoś, kogo lubiła, a tego wyjaśnić nie umiała. Po pojawieniu się w szkole Rikkego, w którego obecności zawsze czuje dziwne przyciąganie, podsycane nieznanym bólem, zmienia się wszystko.

 

Chłopak jest uosobieniem ideału. Ma majątek, nienaganny wygląd, ale coś jest z nim definitywnie nie tak. Krótko po tym Rikke wplątuje się w zdradę władcy demonów, a na skórze Eline pojawiają się złote runy, do tego znajduje dziwny przedmiot przypominający długopis pokrytymi tymi starymi znakami. Ludzie ją otaczający zaczynają kłamać, ginąć i okazało się, że Los trochę inaczej zaplanował sobie jej życie, niż ona by sobie życzyła.

 

Trafia do zupełnie innego wymiaru. Pełnego zdrad, run i potworów. Teraz musi udowodnić wszystkim, że tak łatwo nie zginie w tym brutalnym świecie. Czekają ją trzy próby, które pokażą, czy Eline rzeczywiście posiada potencjał runiczny i jest godna tego świata, bo koniec wszechrzeczy jest bliski, a on nie będzie mieć litości nad niczym, ani nad nikim.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »