Punkt Zerowy Energii Pola Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Cz. 1 - Renata Zarzycka-Bienias

Punkt Zerowy Energii Pola Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Cz. 1

Renata Zarzycka-Bienias

45,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67225-16-8
Data wydania 14 maja 2022
Język: Polski
Czas: 3 godz. 7 min.
Rozmiar pliku: 344 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
45,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Punkt Zerowy energii pola Kroniki Akaszy” dotyczy obszerniejszego materiału książki „ Kwantowa Moc Uzdrawiania”, które została podzielona na mniejsze części audiobooka. Wśród poruszanych zagadnień rozdziałów, w tej części znalazły się dwa: „Wiedza płynąca z przestrzeni miłości i prawdy”, „Wszyscy jesteśmy polem wibracji Akaszy. Wyjdź z labiryntu schematów” oraz „Informacja płynąca z pola Punku Zerowego Akaszy”.

W dawnych cywilizacjach, przed tysiącami lat, ludzie bez problemu potrafili kontaktować się ze swoim wewnętrznym umysłem, wchodząc w świat zbiorowej wiedzy i mądrości. Kiedy świadomie obserwujemy to, co się dzieje na zewnątrz nas, wielu z nas czuje, że potrzebuje wyciszenia systemu nerwowego, uspokojenia się, skupienia na podstawowych wartościach, jako rodzina, relacje z najbliższymi i praca, aby przetrwać. Aby tak się stało, współczesny człowiek potrzebuje rozwiązać wiele wewnętrznych konfliktów (np. kariera czy rodzina – materializm czy energia duchowa pozytywnych uczuć i emocji), porozumieć się sam ze sobą i od nowa odkryć swoje niekończące się możliwości. Ta droga świadomego rozwoju prowadzi do samorealizacji, samouzdrawianie, szczęścia oraz miłości, którą należy rozpocząć od pracy z uporządkowaniem własnego wnętrza duchowego. Aby osiągnąć dobrostan, potrzebuje wszystko zacząć od siebie i wypracować to w sobie, bez jakiegokolwiek pragnienia zmieniania tego, co na zewnątrz. Kiedy zmieniamy się my sami, następuje również stopniowy proces zmian wszystkiego, co nas otacza. W średniowieczu uważano, iż Punktem Zerowym otaczającej człowieka nicości wszechświata jest wszechobecny Bóg i przypisywano mu cyfrę, „0” czyli STWÓRCA, jako punkt, od którego wszystko się zaczyna.. Tym samym dla człowieka przypisano cyfrę "1" znaczącą "JA" obecny tu i teraz.

„Od czego zacząć” przygodę z rozwojem osobistym w zakresie pracy z energią?

Nie ma jednej drogi na skróty. Potrzebne jest zdobywanie wiedzy na coraz wyższych poziomach świadomości i systematyczna praktyka. Dobrym startem w tej dziedzinie, będzie poznanie tajników łączenia się z energią wszechświata Biblioteki Kroniki Akaszy. Jak twierdził Nikola Tesla, „jeśli chcesz poznać tajemnicę wszechświata, potrzebujesz myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”

Kroniki Akaszy to rodzaj wiedzy całego jestestwa ludzkości, niezależnie od czasu jego istnienia, zapisanej w zbiorowej świadomości. Odnaleźć tam możemy wszelkie informacje o karmie, przeznaczeniu, zadaniach, które są wytyczone człowiekowi do przepracowania, podczas jego drogi reinkarnacji w kolejnych wcieleniach. Mając w nie wgląd, jesteśmy w stanie zrozumieć zapisy informacyjne, które są niezbędne do uzdrowienia wielu niezrozumiałych dotąd sytuacji z życia człowieka - z naszego oraz z życia wielu ludzi, którzy poproszą nas o to i dadzą nam na to swoje pozwolenie.

Książka ta jest stworzony z przestrzeni wiedzy wszechświata wszechobecnej wokół nas - wiedzy, do której dostęp może mieć każdy, jeśli tylko nastawi swoją uważność na obserwację i częstotliwość jej odbioru. Chodzi tu o przekroczeniu barier swojej dotychczasowej percepcji trójwymiarowości 3D zwanej „Wyższą nieświadomością”, przejście przez IV Poziom tzw. „Pole Świadomości”, uświadomienie sobie płaszczyzny mentalnej wielu spraw oraz o rozwój duchowy. To wszystko jest niezbędne, aby dojść do Piątego Poziomu Świadomego „JA” i DOZNAĆ PRZEBUDZENIA SIŁ METAFIZYCZNYCH, odpowiadających polu percepcji 5D. W trakcie dalszego rozwoju, możesz znaleźć się w energii serca uniwersalnej miłości, na poziomie percepcji „Wyższego Ja” 6D, w „Ja Duchowym” i w „Ja Transpersonalnym” - w miejscu najczystszego istnienia „Ja”, które doświadcza. Być może w procesie dalszej praktyki, pewnego dnia dojdziesz do Siódmego Poziomu Świadomości, którym jest „Mistyczne Zjednoczenie”, nazywane tu w skrócie „Jednością”. Nie martw się jednak, gdyż, to zjawisko z zakresu fizyki kwantowej, zostanie dokładniej mówione w kolejnych odcinkach.

Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 1 występuje w formie audiobooka oraz ebooka.

 

Spis treści

 

SPIS TREŚCI:

Informacja płynąca z pola Punku Zerowego Akaszy

(dedykacja, podziękowanie, przedmowa i wstęp)

 

Wszyscy jesteśmy polem wibracji Akaszy. Wyjdź z labiryntu schematów

Wewnętrzna Świadomość Obserwatora

Wyjdź z labiryntu stereotypów i schematów

Wszyscy jesteśmy polem wibracji Kroniki Akaszy

Akasza, jako piąty żywioł - Eter

Dla kogo dostępne są Kroniki Akasza?

 

Informacja płynąca z pola Punku Zerowego Akaszy.

Spotkania w Wielkiej Bibliotece Kroniki Akaszy

Jak rozwinąć i wzmocnić swoją wewnętrzną energię?

Teoria Przyczyny i Skutku

Prawo Instant Karmy

Prawo Pozwolenia sobie na…

Energetyczne Prawo Wzrostu

Energia Punktu Zerowego w Tachyon i continuum

Prawo Rezonansu, jako Fizyka Cudów

Energetyczne Pole Punktu Zerowego Akaszy

Czego dotyczy informacja z Kroniki Akasza?

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »