Przebudzenie Alicji - Nicolas Lemarin

Przebudzenie Alicji

Nicolas Lemarin

5,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-33075-5
Data wydania 10 sierpnia 2020
Język: Polski
Czas: 46 min.
Rozmiar pliku: 93,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
5,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

‘Mój kochanek na zmianę bije mnie i głaska, brutalnie, lecz rozkosznie. Podniecona mocnymi klapsami czuję, jak przez moje ciało przepływa fala gorąca, która przejmuje nade mną kontrolę. Co się ze mną dzieje?’

 

Tortury i upokorzenie… Czy powinnyśmy dać się ponieść pożądaniu, gdy wstyd przeradza się w upojenie? Podczas poznawania granic swojej seksualności, Alicja pozna odpowiedź na to, jak i inne pytania, a przewodzić jej będzie kochanek ze szczególnymi upodobaniami… Alicja udaje się w erotyczną podróż odkrywania samej siebie, której kolejnymi przystankami są ekshibicjonizm, wojeryzm i dominacja. Podróż, która sięga granic erotyzmu, badając go poprzez muzykę, rytm, wyobraźnię i brutalność.

 

Nicolas Lemarin to były marynarz, z wykształcenia jest psychologiem. W swojej karierze pracował również jako dziennikarz czasopism żeglarskich.

Jest miłośnikiem słów i erotyzmu oraz żywiołową i kreatywną duszą – nic więc dziwnego, że zaczął również pisać opowiadania erotyczne.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »