Pożądany przyjaciel - Kylie Scott

Pożądany przyjaciel

Kylie Scott

42,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67406-39-0
Data wydania 10 sierpnia 2022
Język: Polski
Czas: 7 godz. 4 min.
Rozmiar pliku: 778,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
42,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Nowy wspaniały romans od bestsellerowej autorki „New York Timesa” i zdobywczyni nagrody Audie Award, Kylie Scott!

Kiedy Anna budzi się ze śpiączki po wypadku samochodowym, odkrywa, że życie toczyło się dalej bez niej. Mąż zdradził Annę z jej najlepszą przyjaciółką, a ją samą już dawno zastąpiono w pracy. Podczas gdy dawne życie jest odległym wspomnieniem, nowe sprawia wrażenie pustej skorupy.

I wtedy kobieta spotyka nieznajomego, który w dniu wypadku uratował jej życie. To spotkanie wszystko zmienia.

Leif Larsen – tatuażysta, żartowniś i podrywacz – ma własne blizny po wypadku, w wyniku którego Anna zapadła w śpiączkę. Pomaganie jej w wyjściu z nieudanego małżeństwa i rozpoczęciu nowego życia wydaje się doskonałym sposobem na odwrócenie uwagi od traumy. Kiedy więc potrzebuje nowego współlokatora, zaprasza Annę, by razem z nim ruszyła w nową drogę.

Choć mają wrażenie, że w ich życiu ktoś wcisnął pauzę, być może razem uda im się odnaleźć drogę do uzdrowienia.


Kylie Scott jest autorką bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Australijskie Stowarzyszenie Pisarzy Romansów wybrało ją Australijską Pisarką Romansów roku 2013, 2014, 2018 i 2019. Jej książki przetłumaczono na czternaście języków. Od dawna jest miłośniczką romansów, muzyki rockowej i horrorów klasy B. Mieszka w Queensland w Australii z dwójką dzieci i mężem.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »