Popatrz inaczej. Pułapki komunikacji w biznesie miedzynarodowym - Irek Zyzański

Popatrz inaczej. Pułapki komunikacji w biznesie miedzynarodowym

Irek Zyzański

39,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 9788367539531
Data wydania 7 luty 2023
Język: Polski
Czas: 4 godz. 47 min.
Rozmiar pliku: 230,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Spędziłem 25 lat w działach HR i sprzedaży w międzynarodowych korporacjach pracując w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Miałem szefów 14 narodowości. Swoją korporacyjną karierę zakończyłem jako regionalny dyrektor HR ds. organizacji komercyjnej dla trzynastu krajów regionu Azji i Australii. Z wykształcenia jestem arabistą, studiowałem w Krakowie, Bagdadzie i pracowałem jako tłumacz w Libii.

W „Popatrz Inaczej” dzielę się praktycznymi poradami, jak uniknąć pułapek stereotypów kulturowych, współpracować w międzynarodowych zespołach oraz stale rozwijać swoje kompetencje, odkrywać siebie i poszerzać swoje horyzonty.

Praca w różnych krajach być może nie sprawiła, że lepiej rozumiem świat, ale z pewnością lepiej rozumiem siebie. Zapraszam do ciekawej podróży, dzieląc się historiami i doświadczeniem. Z książki skorzystają wszyscy, którzy chcą rozwijać nie tylko inteligencję kulturową i emocjonalną, ale również umiejętności przywódcze.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »