Polak z wiatrakami - Kris Florek

Polak z wiatrakami

Kris Florek

26,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Papierowy motyl
ISBN 978-83-65816-83-2
Data wydania 7 września 2022
Język: Polski
Czas: 1 godz. 27 min.
Rozmiar pliku: 70,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
26,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Polak z Wiatrakami” to wywiad rzeka, w którym przedsiębiorca i mówca motywacyjny Kris Florek i dziennikarka Martyna Rokita przybliżają kulturę i obyczajowość Holandii – kraju, do którego Polacy zwykle wyjeżdżają za chlebem, nie zwracając uwagi na jego historię, piękno i otwartość mieszkańców, którzy mają zupełnie inną mentalność niż ta, do której przywykliśmy w Polsce. Żyjący od lat w Niderlandach Kris jest świetnym przewodnikiem, zarówno po doskonale znanych, jak i tych jeszcze nie odkrytych przez turystów zakątkach kraju, który skradł jego serce od pierwszej chwili, kiedy postawił stopę na holenderskiej ziemi.

Kris Florek – przedsiębiorca, mówca motywacyjny. Właściciel czterech firm działających w branży budowlanej i gastronomicznej. Każda z nich działa, wykorzystując sprawdzony system PPP. Zbudował jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku budowlanym w Holandii, słynącą ze świadczenia usług najwyższej jakości.

Współpracuje z ponad 150 podwykonawcami. Jego klientami są fundacje, biura nieruchomości oraz spółki inwestycyjne z całego świata. Jego działalność zdobyła uznanie w oczach innych. Na koncie ma dwa tytuły „Polaka Roku” w Holandii. Znalazł się też w gronie laureatów plebiscytu „Przedsiębiorca Roku Haaglanden”. Autor książki „Niech ci się wiedzie. Prawdziwa historia”. W wolnych chwilach lubi gotować, jednak największe spełnienie przynosi mu rola ojca. Tak zorganizował swoje firmy, że działają bez jego udziału i cały wolny czas może poświęcić synowi.

 

Martyna Magdalena Rokita – niezależna dziennikarka, związana z polskim show-biznesem i branżą disco polo. Jest właścicielką agencji prasowej Marimar Studio. Współpracowała z wieloma tytułami prasy ogólnopolskiej. Od 2015 roku w „Super Expressie” pełni funkcję reporterki i dziennikarki w dziale rozrywki. Z pasji i zainteresowań modą i urodą prowadzi portal  internetowy www.beautyfashionhealth.pl oraz zajmuje się doradztwem ds. wizerunku w mediach i stylizacjami do sesji zdjęciowych. Autorka m.in. tomiku poezji „Tańczę z wiatrem”, opowieści biograficznej o Zenonie Martyniuku „Życie to są chwile” i „Ja gnam przed siebie”. Laureatka wielu nagród w konkursach literackich i prozatorskich.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »