Pociąg pełen pożądania - Venessa Hart

Pociąg pełen pożądania

Venessa Hart

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-01461-5
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 29 min.
Rozmiar pliku: 58,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Pociąg przyjemnie mruczał, jadąc po szynach, świat obok nas przesuwał się w zawrotnym tempie, a wypity szampan delikatnie uderzał do głowy. Otworzyłam oczy i spojrzałam prosto w jego twarz. Szelmowski błysk w jasnych oczach sprawił, że zesztywniałam.

‒ Bardzo chciałbym, żeby ta podróż była dla ciebie fantastyczna. Wręcz niezapomniana.

Ostatnie słowa zabrzmiały groźnie, ale bardzo podniecająco. Niby niewinne, jednak jego spojrzenie wyraźnie mówiło, co miał na myśli. Seks z nieznajomym w jadącym pociągu?! To przecież czyste szaleństwo i scenariusz dla kiepskiego pornosa! A może po prostu sięgnięcie po raz pierwszy po to, czego się pragnie?”

Kaja, dwudziestoletnia studentka, w burzliwych okolicznościach zrywa z narzeczonym. Pragnie zacząć wszystko od nowa, dlatego wiedziona impulsem, wsiada do pociągu do Warszawy. Podczas podróży poznaje przystojnego, zamożnego mężczyznę, który nie zamierza ukrywać przed nią swojej fascynacji. Kaja po raz pierwszy doświadczy nie potrafiącego się niczym ugasić pożądania.

Venessa Hart - tworząca pod tym pseudonimem polska autorka pisze bez tabu o kobiecej i męskiej seksualności. W centrum jej historii znajdują się utajone pragnienia i fantazje, które zazwyczaj nie wychodzą poza sferę wyobraźni. Kładzie nacisk na to, że każdy ma prawo do miłości, niezależnie od różnic, przekonań czy przynależności płciowej.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »