Pięść - Bożena Walewska

Pięść

Bożena Walewska

29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-7995-450-6
Data wydania 1 listopada 2020
Język: Polski
Czas: 11 godz. 58 min.
Rozmiar pliku: 1,4 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Kal, potomek szacha, choć wydaje się słaby i niedoświadczony, z dnia na dzień musi wziąć odpowiedzialność za swój naród. Nair, spadkobierca korony Morovii, nie może już dłużej się ukrywać. Powinien przestać uciekać, a zamiast tego zebrać wokół siebie wszystkich zdolnych udźwignąć miecz, topór, a choćby i kij. Zwyczajny chłop z górskiej osady i samotna zielarka zaczynają odgrywać role, do których bynajmniej nie wydawali się stworzeni. Doświadczonego wojownika, którego życie zdążyło nauczyć, że nawet bohater cuchnie po śmierci i żadne poematy tego nie zmienią, również czeka nowe wyzwanie.

Oni i wielu innych muszą porzucić swoje domy, zostawić rodziny i ukochanych, zatknąć noże za pas, zacisnąć zęby i ruszyć, kiedy nadejdzie czas. Ktoś, kto im powie, że nie dadzą rady, łże! Bo choć czują się słabi, choć paraliżujący strach nieraz zajrzy im w oczy, to przecież mają moc – ona ich podniesie. Muszą tylko ją poczuć. W sobie i w innych. W słońcu i w deszczu. W snach i na jawie. Nawet w stracie.

Czy Ty wyruszysz z nimi w magiczną podróż?!

 

 

 

Bożena Walewska – już jako uczennica podstawówki wygrywała konkursy literacie. Sama zaczęła pisać dość późno. Dzięki zdobyciu dodatkowego wolnego czasu, napisała debiutancką powieść fantasy "Pięść". Książka ma doczekać się drugiej części jeszcze w tym roku. Autorka, zapytana o ulubiony gatunek literacki, odpowiada, że to fantasy, ponieważ jako jedyny nie ogranicza jej wyobraźni i ciekawości świata. Uwielbia podróże po Europie, Azji i Afryce, które dostarczają jej nowych pomysłów do pisania.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »