Pierwszy milion. Jak zaczynali: Zbigniew Jakubas, Marcin Beme, Józef Wojciechowski i inni - Opracowanie zbiorowe , Kinga Kosecka

Pierwszy milion. Jak zaczynali: Zbigniew Jakubas, Marcin Beme, Józef Wojciechowski i inni

Opracowanie zbiorowe , Kinga Kosecka

19,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66167-31-5
Data wydania 6 grudnia 2018
Język: Polski
Czas: 1 godz. 12 min.
Rozmiar pliku: 67,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
19,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Zaczniemy od Zbigniewa Jakubasa, który udowodnił wielokrotnie iż posiada niezwykły zmysł wyczuwania okazji inwestycyjnych. Gdyby nie on, być może nie cieszylibyśmy się z sukcesów polskiego czempiona nowych technologii, firmy CD Projekt.

Następnie przybliżymy Ci postać znanego dewelopera Janusza Wojciechowskiego. Do twórcy JW Construction jak ulał pasuje pojęcie krezusa. Podobnie jak Donald Trump ubóstwia on luksus, atrakcyjne kobiety i chętnie szczyci się swoją fortuną. Nie osiągnąłby on jednak sukcesu gdyby nie jego odwaga do podejmowania zmian w życiu.

Kolejne kilkanaście minut nagrania poświęcimy mało znanej w pozabiznesowych kręgach osobie Jerzego Malka, który przez wiele lat był polskim królem łososia. Choć znajduje się na liście najbogatszych Polaków to niewiele osób kojarzy jego nazwisko.

Ostatnia zaś część będzie dowodem na to, że możliwość zarobienie dużych pieniędzy nie skończyła się wraz z zakończeniem transformacji i również teraz osoba mająca dobry pomysł może odnieść sukces. Opowiemy bowiem historię Marcina Beme, twórcy Audioteki.

Audiobook jest nagraniem autorskim

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »