Pewnego Razu Latem. Edycja specjalna - Janette Oke

Pewnego Razu Latem. Edycja specjalna

Janette Oke

39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66681-02-6
Data wydania 18 sierpnia 2020
Język: Polski
Czas: 6 godz. 38 min.
Rozmiar pliku: 513,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

EDYCJA SPECJALNA - Muzyka Mate.O

 

Opis wydawcy

Z pewnością jest to niezwykła sytuacja, mieć osiemnastoletnią matkę, gdy samemu ma się już dwanaście lat. Ale jeśli jesteś sierotą, a ona twoją ciocią – i jedyną matką, jaką znasz – no cóż, sprawdza się to całkiem dobrze.

Dlatego tak się zaniepokoiłem usłyszawszy, że dziadek i wujek Charlie rozmawiają o znalezieniu odpowiedniego męża dla cioci Lou!

Przecież trzeba było jakoś temu przeciwdziałać. Nie mogłem stać z boku i patrzeć, jak nasza rodzina się rozpada. Dziadek z wujkiem Charliem zadawali sobie wiele trudu, by wydać ciocię Lou za mąż, stąd też i ja musiałem nieźle się napracować, by do tego nie doszło. Ale wtedy zjawił się ten młody duszpasterz i sprawy strasznie się pokomplikowały…

O serii

Akcja dzieje się na amerykańskiej farmie, na po koniec XIX wieku. Josh Jones zdaje sobie sprawę, że jego rodzina nie jest typowa, ale to jedyne życie, jakie kiedykolwiek poznał. Ciocia Lou, dziadek, wujek Charlie i pradziadek - wszyscy ukształtowali młodego mężczyznę, jakim się stał. Ale kiedy dorasta, Josh zaczyna stawiać czoła ważnym pytaniom dotyczącym życia, miłości i wiary.

Trzy miliony książek sprzedanych w serii (na świecie).

 

Janette Oke
Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono znany w Polsce serial). W Polsce wydana została także jej bestsellerowa seria: Miłość Przychodzi Łagodnie oraz powieść z czasów biblijnych: Śledztwo Setnika.

 

Muzyka: Mateusz Mate.O Otremba
Gdy po wysłuchaniu tej niezwykle ciekawej historii zabrałem się do pisania muzyki, chciałem aby dzięki niej czytelnik mógł przenieść się w czasie do Ameryki przełomu XIX i XX wieku. Przepięknie opisane pejzaże, dawne wiejskie i małomiasteczkowe życie opisane w powieści, starałem się również opisać muzycznie korzystając ze stylistyki, która narodziła się właśnie w tamtej czasoprzestrzeni. Poza autorskimi pomysłami wybrałem jedne z najbardziej znanych hymnów kościelnych w Ameryce. Myślę, że są bardzo "stylowe" dla ówczesnej, opisanej w książce społeczności chrześcijańskiej.
Zachęcam do posłuchania tej historii!


Mate.O- gitara, bouzouki, flet pasterski, instr.perkusyjne
Paweł Wszołek- kontrabas
Paweł Bzim Zarecki- organy

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »