Pamiętniki z kwarantanny. Część 9 - Ewa Molenda

Pamiętniki z kwarantanny. Część 9

Ewa Molenda

3,15 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN
Data wydania 2020
Język: Polski
Czas: 5 min.
Rozmiar pliku: 13,4 MB
Zabezpieczenie: Brak
3,15 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Słuchowisko komediowe dla dorosłych. Serial audio został nagrany w warunkach domowych podczas prewencyjnej kwarantanny. Bohaterami są: kobieta w ciąży, mąż, dwuletnia dziewczynka i Alaskan Malamute.

W niewielkim mieszkaniu trzeba z dnia na dzień przeorganizować zwykły rytm dnia i pogodzić codzienne obowiązki domowe z pracą zdalną, wychowaniem dziecka i wielkiego psa. W warunkach izolacji najprostsze sprawy urastają do wielkich przedsięwzięć a drobne nieporozumienia stają się poważnymi konfliktami. Niczego nie można ukryć i nic nie pozostaje niezauważone. W „Pamiętnikach z kwarantanny” relacje z każdego dnia przedstawiane są z dwóch różnych perspektyw: kobiecej i męskiej. Dzięki temu poznajemy przyczyny zachowań i motywację bohaterów.

Rozdział 9: Żona próbuje być idealną mamą dla dwójki dzieci i prowadzi rozmowy jak osoba, która cierpi na Zespół Tourette'a. Mąż nie może skupić się na pracy w coraz ciaśniejszym mieszkaniu.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »