Pamiętniki z kwarantanny. Część 3 - Ewa Molenda

Pamiętniki z kwarantanny. Część 3

Ewa Molenda

3,15 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN
Data wydania 2020
Język: Polski
Czas: 6 min.
Rozmiar pliku: 15,6 MB
Zabezpieczenie: Brak
3,15 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Słuchowisko komediowe dla dorosłych. Serial audio został nagrany w warunkach domowych podczas prewencyjnej kwarantanny. Bohaterami są: kobieta w ciąży, mąż, dwuletnia dziewczynka i Alaskan Malamute.

W niewielkim mieszkaniu trzeba z dnia na dzień przeorganizować zwykły rytm dnia i pogodzić codzienne obowiązki domowe z pracą zdalną, wychowaniem dziecka i wielkiego psa. W warunkach izolacji najprostsze sprawy urastają do wielkich przedsięwzięć a drobne nieporozumienia stają się poważnymi konfliktami. Niczego nie można ukryć i nic nie pozostaje niezauważone. W „Pamiętnikach z kwarantanny” relacje z każdego dnia przedstawiane są z dwóch różnych perspektyw: kobiecej i męskiej. Dzięki temu poznajemy przyczyny zachowań i motywację bohaterów.

Rozdział 3: Mąż odkrywa poranne zwyczaje żony. Dochodzi do wniosku, że kobiety napędzane są słowami. Żona zastanawia się, dlaczego jej mąż nie rozumie tego, co się do niego mówi.

 

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »