Ostatni koncert. Detektyw Bartosz Czarnoleski. Tom 2 - Jan Antoni Homa

Ostatni koncert. Detektyw Bartosz Czarnoleski. Tom 2

Jan Antoni Homa

36,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-7995-938-8
Data wydania 17 lipca 2021
Język: Polski
Czas: 12 godz. 41 min.
Rozmiar pliku: 1,5 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
36,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Mordercza struna. Bartosz Czarnoleski, młody altowiolista z Krakowic, przenosi się wraz z dziewczyną do malowniczej Toskanii. Nie zapomina jednak o rodzinnej miejscowości, gdzie zakłada zespół kameralny. Muzycy zamierzają zagrać Śmierć i dziewczynę Franciszka Schuberta. To wywołuje ciąg zdarzeń, które sprawią, że Bartosz zmuszony będzie walczyć o życie swojej dziewczyny i własne, a morderca jest ciągle krok przed nim. Ostatni koncert to drugi tom serii muzycznych kryminałów Jana Antoniego Homy. Polecamy równiez "Altowiolista" oraz "Niebieska nuta".

Jan Antoni Homa ­– skrzypek i pisarz, absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Solista, kameralista, symfonik. Oprócz serii o muzyku detektywie Jan Antoni Homa wydał dedykowane braciom mniejszym Kręgi albo kolejność zdarzeń oraz antyutopię Bunt manekinów. Autor bloga oto I owo nagrodzonego w 2011 roku Nagrodą Jury w Konkursie na Literacki Blog Roku.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »