Ojciec - B. J. Hermansson

Ojciec

B. J. Hermansson

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-63237-8
Data wydania 3 sierpnia 2020
Język: Polski
Czas: 26 min.
Rozmiar pliku: 24,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Leżałam na plecach na ołtarzu. Oplotłam go nogami. Wciąż miał na sobie koloratkę. Docisnęłam rękami jego usta do moich piersi. Pieprzył mnie. A ja nareszcie straciłam dziewictwo.”

 

Alva nie podeszła do konfirmacji razem ze swoimi rówieśnikami. Gdy jako dziewiętnastolatka pojawia się szansa na nadrobienie zaległości, nie chce jej przegapić. Ksiądz nazywa się David Widmark. Jest po trzydziestce. To czarujący, seksowny – i bardzo zakazany mężczyzna.

 

Zaczyna się między nimi gra. Gra, której granice Alva przesuwa coraz dalej. A David jej na to pozwala. Pewnego popołudnia zostają sami w kościele i Alva postanawia go uwieść…

 

„Ojciec” to opowiadanie erotyczne o pożądaniu i namiętności.

 

Opowiadania B. J. Hermansson balansują na granicy między szybką akcją a poetycznością. Przesłanie ukryte między wierszami inspiruje tym samym czytelnika do podania w wątpliwość utartych wzorców zachowania – przede wszystkim tych dotyczących norm i seksualności.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »