Ogień uczuć. Część 1. Pokuta Piekielnej Diablicy - Sandra Kulik

Ogień uczuć. Część 1. Pokuta Piekielnej Diablicy

Sandra Kulik

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-90478-9
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 37 min.
Rozmiar pliku: 74,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Erotyczne fantasy z piekła rodem. Czy to nie ironia, że jeden mężczyzna potrafi czasami wywrócić cały świat do góry nogami? Piekielna Diablica przekonała się o tym aż za dobrze. Bohaterka wiedzie poukładane życie, starannie wypełniając obowiązki powierzone jej przez księcia piekła, ale tylko do dnia, w którym poznaje brunatnozielonookiego mężczyznę. Swoją ignorancją doprowadza ją do szału, ale buzujące uczucie gniewu bardzo szybko przeradza się w pożądanie. Silny pociąg odciąga bohaterkę od ważnych zajęć, tylko czy można tak bezkarnie zaniedbywać swoje obowiązki? Pierwsze opowiadanie z serii „Ogień uczuć”.

Mężczyźni potrafią skomplikować życie nawet diablicom! Są jak pozornie niegroźne iskry, które przyciągają oko, ale chwilę później wciągają cię już nie tylko w lśniący seans, a w gaszenie pożaru. Seria \"Ogień uczuć\" to opowiadania o patronce podziemnej krainy, która poddaje się uczuciom i odkrywa negatywne strony romansowania, co prowadzi do ujawnienia wielu tajemnic. Czy uleganie pokusom będzie drogą do sukcesu czy upadku?

Sandra Kulik jest autorką opowiadań erotycznych oraz fantasy. W swoich historiach usiłuje stworzyć szlak, na którym czytelnik odkryje malowniczą panoramę zaskakującego surrealistycznego świata przepełnionego niepohamowaną żądzą namiętności.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »