O chłopcu, który spotkał Anioła. Ewangeliczne przygody Daniela - Karolina Garlej-Zgorzelska

O chłopcu, który spotkał Anioła. Ewangeliczne przygody Daniela

Karolina Garlej-Zgorzelska

25,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66681-04-0
Data wydania luty 2020
Język: Polski
Czas: 1 godz. 42 min.
Rozmiar pliku: 142,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
25,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Książka O CHŁOPCU, KTÓRY SPOTKAŁ ANIOŁA, to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci w których przesłanie Ewangelii zostało ukazane na przykładzie Daniela - współczesnego chłopca.

Te opowiadania powstały z chęci autorki do dzielenia się Ewangelią i sprawią dużo radości nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, jeśli będą towarzyszyć w ich czytaniu :)

Fragment:

“Jak to możliwe? Już prawie ciemno... ”– zainteresował się Daniel i zwolnił nieco kroku. Widok staruszka był naprawdę osobliwy. Park pogrążał się w mroku, który niemrawo rozpraszały rozsiane gdzieniegdzie latarnie. Ławki, na której siedział staruszek, nie oświetlało żadne światło. Nieznajomy wyglądał jak duch i Daniel przetarł oczy. Czyżby to mu się śniło? Wtedy spostrzegł opartą o ławkę białą laskę i psa, który siedział u stóp właściciela. Niewidomy... Skąd się tu wziął?

– Daniel nigdy wcześniej go nie spotkał.

Tymczasem staruszek wodził dłonią po otwartej książce, a jego usta lekko się poruszały. Niewidomy rzeczywiście czytał. Czytał na głos napisaną alfabetem dla niewidomych Biblię.

Spis treści

 

DOBRY SAMARYTANIN 9

SIEWCA 21

NIEPOSŁUSZEŃSTWO 31

SYN MARNOTRAWNY 45

JÓZEF EGIPSKI 53

TALENTY 67

OFIARA JEZUSA 8

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »