Niebieska nuta. Detektyw Bartosz Czarnoleski. Tom 3 - Jan Antoni Homa

Niebieska nuta. Detektyw Bartosz Czarnoleski. Tom 3

Jan Antoni Homa

24,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-7995-939-5
Data wydania 16 lipca 2021
Język: Polski
Czas: 3 godz. 2 min.
Rozmiar pliku: 366,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
24,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Zabójcza improwizacja! Doświadczony przez los Bartosz Czarnoleski znów zaczyna wszystko od początku. Przeprowadza się do Pogodnej, licząc na to, że w spokoju odbuduje swoje życie. Tu pochłania go klub jazzowy Blue Note, w którym poznaje Cygana i zaczyna z nim grać. I kiedy wszystko zdaje się układać, Bartosz znajduje zasztyletowane zwłoki przyjaciela. Kto stoi za morderstwem? Niebieska Nuta to trzeci tom serii muzycznych kryminałów Jana Antoniego Homy. Polecamy równiez "Altowiolista" oraz "Ostatni koncert".

Jan Antoni Homa ­– skrzypek i pisarz, absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Solista, kameralista, symfonik. Oprócz serii o muzyku detektywie Jan Antoni Homa wydał dedykowane braciom mniejszym Kręgi albo kolejność zdarzeń oraz antyutopię Bunt manekinów. Autor bloga oto I owo nagrodzonego w 2011 roku Nagrodą Jury w Konkursie na Literacki Blog Roku.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »