Nie obiecuj niczego - P.J. Howard

Nie obiecuj niczego

P.J. Howard

39,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67330-48-0
Data wydania 23 czerwca 2022
Język: Polski
Czas: 9 godz. 26 min.
Rozmiar pliku: 1,1 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Rodzinne zawirowania. Ryzykowne decyzje. Zakazane uczucie.
Rhett Hawthorne nie spodziewa się, że specyficzny, zdystansowany ojciec mógłby jeszcze kiedyś przyczynić się do zmian w jego życiu. O ile informacja o nowej partnerce rodzica nie robi na nim wrażenia, o tyle córka przyszłej macochy - owszem. Gdy do jego codzienności wtargnie Rylee Callahan – typowa dziewczyna z dobrego domu – wiele spraw szybko się skomplikuje.Inteligentna, cholernie seksowna studentka medycyny jest całkowitym przeciwieństwem kobiet, z którymi Rhett ma do czynienia w świecie nielegalnych interesów. Zakazany owoc smakuje przecież najlepiej. Czy uda im się stworzyć związek? Ona, w najlepszym wypadku, straci jedynie dostęp do pieniędzy matki. On – w najgorszym – swoje życie. Jak wiele będą w stanie poświęcić, by w końcu być razem?

„Książka pełna pasji, namiętności, żaru i gorących scen. Lektura zdecydowanie dla „dużych dziewczynek”. Z zapartym tchem czekałam na zakończenie historii, gdzie końcówka roztrzaskała moje serce. Polecam gorąco.” Sandra Robins

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »