Nie do zatrzymania. Sekrety motywacji, pewności siebie i podejmowania odważnych decyzji - Brian Tracy

Nie do zatrzymania. Sekrety motywacji, pewności siebie i podejmowania odważnych decyzji

Brian Tracy

44,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo MT Biznes
ISBN 978-83-8231-484-7
Data wydania 26 stycznia 2024
Język: Polski
Czas: 5 godz. 57 min.
Rozmiar pliku: 295,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
44,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Zmień marzenia w osiągnięcia!

Dążenie do upragnionych celów w pracy, relacjach z ludźmi czy sporcie wymaga dużo czasu i wysiłku. W rezultacie jedynie nieliczni mają siłę, odwagę i cierpliwość, by sięgnąć po sukces, szczęście i wpływy.

Jak możesz zatem połączyć to, co mówisz i czego pragniesz, z konkretnymi działaniami? Potrzebujesz motywacji zorientowanej na cel  ̶  dzięki niej pokonasz długą i niepewną drogę do wymarzonych życiowych sukcesów. Brian Tracy pokazuje, jak rozwinąć w sobie ten rodzaj motywacji, utrzymać ją nawet w trudnych chwilach i wpisać na stałe w codzienne życie. Krótko mówiąc – jak być nie do zatrzymania!

Zadaj sobie pytanie, czego tak naprawdę oczekujesz od życia. Wybierz jeden ważny dla ciebie cel i włóż cały wysiłek w jego realizację, bez względu na to, ile czasu to zajmie. To ty decydujesz o swoim sukcesie. Każdy ma potencjał, by osiągnąć coś nadzwyczajnego, a z tej książki dowiesz się, jak to zrobić.

Brian Tracy jest prezesem i dyrektorem zarządzającym Brian Tracy International, firmy specjalizującej się w szkoleniach i rozwoju ludzi i organizacji. Jego misją jest pomaganie w osiąganiu osobistych i biznesowych celów szybciej i łatwiej, niż można to sobie wyobrazić. Brian doradzał ponad tysiącu firm, a jako szkoleniowiec i mówca publiczny przemawiał do ponad pięciu milionów uczestników ponad pięciu tysięcy seminariów w USA, Kanadzie i 55 innych krajach.

Spis treści

Przedmowa. 7

1. Potęga motywacji .9

2. Motywacyjne mity 31

3. Wyzwalanie dążenia do sukcesu. 49

4. Od ustalania celu do osiągania celu 67

5. Właściwe działanie i elastyczność  85

6. Znaczenie codziennej rozmowy z samym sobą 105

7. Myślenie długoterminowe 123

8. Istotne czynniki odporności .145

9. Motywowanie innych 169

10. Moc rytuałów 191

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »