Nataniel - Agnieszka Kowalska-Bojar

Nataniel

Agnieszka Kowalska-Bojar

35,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66821-31-6
Data wydania 22 lipca 2022
Język: Polski
Czas: 7 godz. 49 min.
Rozmiar pliku: 376,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
35,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Uwaga! Ze względu na kontrowersyjność oraz drastyczność treści zawartych w książce, uprzejmie prosimy o rozważne podjęcie decyzji, o wysłuchaniu umieszczonego tutaj fragmentu. Książka zawiera sceny przemocy, treści kontrowersyjne, akty zoofilii i wulgaryzmy. Czytasz ją na własną odpowiedzialność. Jest przeznaczona dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia. Autorka nie popiera zawartych w niej zachowań, a jedynie je opisuje. Ostrzeżenie proszę potraktować poważnie! To nie jest żaden chwyt reklamowy! Autorka nie odpowiada za nierozważne podjęcie decyzji o wysłuchaniu, prosi jedynie o przeczytanie ze zrozumieniem powyższego ostrzeżenia, bo w przypadku ebooka wiele osób miało z tym wyraźny problem, mimo iz jest umiejętność, która powinna być już nabyta w szkole podstawowej.

Czyta: Kamil Prabucki

Co byś zrobiła, gdybyś to od ciebie zależało życie najgorszego wroga?
Po traumatycznych wydarzeniach, które miały miejsce pewnego zimowego wieczoru, Anastazja zamieszkuje w domku na odludziu, ciesząc się spokojem i walcząc z powracającymi co noc koszmarami. Podczas popołudniowego spaceru znajduje swego oprawcę, nieprzytomnego, rannego. Zbliża się noc i nadciąga śnieżyca stulecia, więc jego szanse na przeżycie są znikome. Mimo tego, co jej zrobił, Anastazja nie ma serca zostawić mężczyzny bez pomocy. Zaciąga do domu, opatruje rany i szybko przekonuje się, że bydlak pozostanie bydlakiem i nie ma co liczyć na jego wdzięczność. Bo Nataniel jest człowiekiem bez uczuć, bez głębszych emocji, bez litości.
W głębi lasu, pośród szalejącej śnieżycy, skazani tylko na siebie, rozpoczynają walkę. Długą, wyczerpującą walkę, ona o życie, on o odrobinę człowieczeństwa. Lecz czy warto przejść przez piekło, po to, aby uratować duszę samego diabła?
Książka zawiera treści kontrowersyjne, ekstremalne opisy seksu, w tym zoofilii oraz przemocy. Tylko dla osób dorosłych!!! Proszę ostrzeżenie potraktować poważnie!
PS. Poważnie, a nie w stylu „a, spróbuję, jakoś tam będzie…”

Okładka model Jerome Adamoli, fot. Blake Davenport

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »