Na karuzeli spojrzeń - Ewelina Miśkiewicz

Na karuzeli spojrzeń

Ewelina Miśkiewicz

40,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-8019-765-6
Data wydania 23 lipca 2022
Język: Polski
Czas: 7 godz. 0 min.
Rozmiar pliku: 770,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
40,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Kiedy kobiety się poznają, w ich życiu zachodzi zwrot... Szczęśliwe, zamożne małżeństwo - ale gdy Marek zginął w wypadku Natasza odkryła, że miał kochankę. Czy dwie kobiety, które połączył jeden mężczyzna mogą zostać przyjaciółkami? Natasza to typowa pani domu, w dodatku domu dość luksusowego, na który pracuje głównie jej mąż Marek. Ma córkę Kamilę, która pewnego dnia, stwierdza, że nie jest ona, czyli Natasza, kobieca, co manifestuje się głównie w jej stroju. Monika to przebojowa prawniczka, kobieta sukcesu, niezależna, wikłająca się jedynie w przelotne romanse. Kiedy obie kobiety się poznają, w ich życiu zachodzi zwrot. Z jednej strony zdążyły się już zaprzyjaźnić, z drugiej na jaw wychodzi sekret związany z romansem Moniki. Czy rodząca się przyjacielska relacja między kobietami wytrzyma próbę, jaką zgotował im los?

Ewelina Miśkiewicz pasjonuje się czytaniem oraz pisaniem. Pisze o kobietach, w dużej mierze o kobiecej przyjaźni, nie stroniąc przy tym od ważnych i trudnych tematów. "Na karuzeli spojrzeń", akcja osadzona jest w malowniczym Sandomierzu. Autorka kocha zwierzęta, lubi długie spacery, uwielbia dobrą kawę. Mieszka w Tarnobrzegu, ma dwie kotki, a najprzyjemniejszy dla niej moment w ciągu dnia to ten, kiedy może usiąść w fotelu, w towarzystwie dobrej książki, smacznej kawy i kota na kolanach.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »