Muralove bajki pełne dobra - Marika Krajniewska

Muralove bajki pełne dobra

Marika Krajniewska

29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Papierowy motyl
ISBN 978-83-67533-12-6
Data wydania 3 marca 2023
Język: Polski
Czas: 1 godz. 36 min.
Rozmiar pliku: 77,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Up To Date Festival i Wydawnictwo Papierowy Motyl przedstawiają cykl bajek dla dzieci z cyklu “Muralove Bajki Pełne Dobra”.
Jeśli jako twórcy środowiska kultury możemy stwarzać świat w którym chcemy żyć, to: nie bójmy się mówić o chorobie. Działamy! Przez ostatnie miesiące 7 autorów i autorek pracowało nad terapeutyczno-edukacyjnymi audiobookami, które osadziliśmy w uniwersum Doktora Misia i innych zwierząt z muralu wymalowanego na Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Wszystko po to, by pokazać, że każde dziecko zasługuje na to, by nie czuć strachu przed szpitalem.
Poznajcie przygody małych pacjentów: Świnki, Żabki, Pszczółki, Hipcia, Liska i Krokodylka, a także ich doktora Misia. To urocze bajki nie tylko dla dzieci.
Autorzy: Marika Krajniewska, Celina Zubrzycka, Barbara Supeł, Tomasz Samojlik, Malika Tomkiel, Maciej Lasota i Agnieszka Suchowierska.
Bajki czytają: Marcin Tomkiel, Aleksandra Maj, Marika Krajniewska i Anna Matusiak-Rześniowiecka.

Decydując się na zakup edukacyjno-terapeutycznych audiobooków wspierasz rozwój i dalsze działania projektu Muralove Bajki Pełne Dobra. Autorzy i Autorki pracowali nad opowiadaniami zupełnie charytatywnie. Autorzy nie otrzymują wynagrodzenia za swoje teksty.Autorzy nie otrzymują wynagrodzenia za swoje teksty

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »