Mucha i Pajączek - Jeremi Bartosiak

Mucha i Pajączek

Jeremi Bartosiak

24,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-952135-0-2
Data wydania 1 kwietnia 2020
Język: Polski
Czas: 42 min.
Rozmiar pliku: 85,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
24,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Pierworodne dziecko naszego wydawnictwa opowiadanie pt. “Mucha i Pajączek” doczekało się w kwietniu 2020 r. wydania w formie audiobooka. Ku naszej olbrzymiej radości udało nam się do projektu zaangażować Panią Krystynę Czubównę, której głos zna i kocha kilka pokoleń Polaków. Co więcej, głos ten idealnie komponuje się w treścią opowiadania. Jeśli bowiem słuchać opowiadania o musze i pająku, to tylko z narracją Pani Krystyny Czubówny .

„Mucha i Pajączek” to nie jest zwykła bajka, to opowieść o emocjach, mierzeniu się z własnymi słabościami i odmienności postrzegania świata przez każde żyjące stworzenie.

Pewnego dnia dochodzi do spotkania małego chłopca o imieniu Bruno, pająka oraz muchy. Jeden dzień, jedno zdarzenie, a trzy różne perspektywy patrzenia na świat. A przy tym, żadna nie jest lepsza lub gorsza od pozostałych. Dzięki temu zabiegowi, opowiadanie to nie tylko uczy tolerancji i szacunku dla innych, ale też empatii.

A wszystko to  opowiedziane w interesujący i zabawny dla dzieci sposób.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »