Mroki. Tom 2 - Katarzyna Szewioła Nagel

Mroki. Tom 2

Katarzyna Szewioła Nagel

29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-91546-4
Data wydania 19 sierpnia 2021
Język: Polski
Czas: 19 godz. 6 min.
Rozmiar pliku: 2,2 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Ognistowłosa Lilian posiada niezwykłe moce. Niestety jej magiczny talent stanowi zagrożenie dla otoczenia i dla niej samej. Na myśl przychodzi jej tylko jedno: ucieczka. Opuszcza Szkołę Magów, by dowiedzieć się, co stało się z jej matką. Gdy odkrywa prawdę, jest zdruzgotana. Nie wie, gdzie się podziać i co zrobić.

 

Tymczasem chłód zimy coraz mocniej daje się we znaki. By przetrwać, dziewczyna przyjmuje pracę w oberży. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej tropem podąża szpieg Baronowej w towarzystwie Alchemika. Lilian grozi niebezpieczeństwo. Czy stali bywalcy knajpki udzielą jej pomocy?

 

Porwała Cię historia Leto - elfa, który pracuje jako skrytobójca? Czas poznać drugi tom trylogii Mroki, a w nim historię Lilian...

 

Historia Leto - elfa, który trudni się skrytobójstwem. Bohater krąży po świecie, by realizować kolejne zlecenia. Jego perypetie są pretekstem do opowieści o ludzkich słabościach, mrocznej stronie człowieczej natury, ale także o bohaterstwie i poświęceniu dla innych.

 

Katarzyna Szewioła-Nagel - twórczyni opowiadań i powieści fantasy, publikuje w fanzinach, gazetach internetowych i antologiach, współpracuje z portalem Historykon. Poza pisaniem projektuje tatuaże.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »