Mroki III - Katarzyna Szewioła-Nagel

Mroki III

Katarzyna Szewioła-Nagel

29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-91547-1
Data wydania 28 kwietnia 2022
Język: Polski
Czas: 19 godz. 56 min.
Rozmiar pliku: 2,1 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Tom finalizujący trylogię „Mroki”, opowieść, w której pojawiają się zaprezentowani wcześniej bohaterowie. Ostatnie spotkanie z magiczną przestrzenią wprowadza w niezwykły, a zarazem brutalny świat elfów, krasnoludów i ludzi. Nora, dźwigając swój oręż, niestrudzenie wędruje w stronę Raghion, by tam wstąpić do Straży. W jej pamięci wciąż żywe są chwile spędzone z Leto, który także przemierza przestrzeń, chcąc zrealizować swój cel. Seneh dąży ku Baronowej, nie zdając sobie sprawy z tego, jaki los mu przeznaczyła.

Namiętność, walka oraz śmierć współtworzą dynamiczną fabułę, dedykowaną miłośnikom fantastyki. Licznych w tej grupie fanów prozy J.R.R. Tolkiena czeka możliwość skonfrontowania znanych wyobrażeń o elfach z wizerunkami Seneha i Leto.

Trylogia fantasy, powieści, które przenoszą czytelnika do odległych krain, gdzie żyją elfy, magowie, krasnoludy oraz ludzie. Główni bohaterowie to wędrowcy, w których niespokojne losy wkraczają walka, namiętność i śmierć.

Katarzyna Szewioła-Nagel – twórczyni opowiadań i powieści fantasy, publikuje w fanzinach, gazetach internetowych i antologiach, współpracuje z portalem Historykon. Poza pisaniem projektuje tatuaże.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »