Mroki I - Katarzyna Szewiola-Nagel

Mroki I

Katarzyna Szewiola-Nagel

29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-91545-7
Data wydania 17 maja 2021
Język: Polski
Czas: 15 godz. 1 min.
Rozmiar pliku: 1,8 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Elf Leto zgubił się w leśnej gęstwinie. Zastanawiające - w końcu elfy mają doskonałą orientację. W poszukiwaniu bezpiecznego miejsca na nocleg wędrowiec trafia do niezwykłej wioski zarządzanej przez uzdrowicielkę Meran i jej męża. Leto zostaje przyłapany na bezczeszczeniu świętego miejsca, ale zamiast kary dostaje ofertę pracy - ma bronić wioski przed atakami wilków, które raz po raz pożerają mieszkańców sielskiej osady. Okazuje się, że leśne bestie wcale nie są tym, czym się wydają, a elf będzie musiał wykazać się niezwykłą odwagą i sprytem, by je pokonać.

Historia Leto - elfa, który trudni się skrytobójstwem. Bohater krąży po świecie, by realizować kolejne zlecenia. Jego perypetie są pretekstem do opowieści o ludzkich słabościach, mrocznej stronie człowieczej natury, ale także o bohaterstwie i poświęceniu dla innych.

Katarzyna Szewioła-Nagel - twórczyni opowiadań i powieści fantasy, publikuje w fanzinach, gazetach internetowych i antologiach, współpracuje z portalem Historykon. Poza pisaniem projektuje tatuaże.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »