Mroczna seria z Kotliny Kłodzkiej. Tom 2. Sprawdź, gdzie kończy się las - Ina Nacht

Mroczna seria z Kotliny Kłodzkiej. Tom 2. Sprawdź, gdzie kończy się las

Ina Nacht

29,95 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Heraclon International Sp. z o.o.
ISBN 978-83-8271-001-4
Data wydania 19 listopada 2021
Język: Polski
Czas: 8 godz. 7 min.
Rozmiar pliku: 988,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,95 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Mglista Kotlina Kłodzka i jej mrok, który znowu budzi się do życia.

Pierwsze jesienne dni w kotlinie przynoszą niepokojące wiadomości. Morderstwo młodej kobiety wstrząsa małą górską społecznością. Do pomocy w kłodzkim oddziale dochodzeniowym zostaje oddelegowana psycholożka – Klementyna Sawicka. Kobieta przeprowadza się do kotliny wraz z córką, aby wśród natury i dzikości krajobrazu szukać ukojenia.

Czy uda jej się rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa? Czy wynajmowane mieszkanie, którego ściany zdobi mroczne malowidło, okaże się bezpieczną kryjówką?

***

„Ina Nacht wie doskonale, jak przyciągnąć uwagę czytelnika. Tajemnicze znaki na ciałach ofiar i niesamowite malowidło, a także mroczna i duszna, aż gęsta od emocji atmosfera działają jak narkotyk. Nie sposób odłożyć tej książki, dopóki nie przeczyta się jej do końca”.

Hanna Greń

***

„Świat Iny Nacht jest niepokojący, gęsty i hipnotyzujący. Przewracałam strony jak szalona, szukając odpowiedzi i drogi ucieczki, ale na to już za późno. Mrok Kotliny Kłodzkiej jest we mnie i tam pozostanie”.

Katarzyna Ziembicka, @aellirenn_czyta

***

„W mrocznej dolinie kryje się zło, weszłam tam w pośpiechu i teraz nie mogę znaleźć drogi ucieczki. Historia kobiet, która powinna zmusić społeczeństwo do dyskusji. Posępne malowidła wciągają bohaterów do lasu, który się nie kończy. Może Ty, Drogi Czytelniku, będziesz w stanie uratować choć jedną z nich?”

Katarzyna Zienkiewicz, @kachna.books.quality

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »