Mroczna seria z Kotliny Kłodzkiej. Tom 1. Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi - Ina Nacht

Mroczna seria z Kotliny Kłodzkiej. Tom 1. Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi

Ina Nacht

29,95 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Heraclon International Sp. z o.o.
ISBN 978-83-8233-367-1
Data wydania 20 kwietnia 2021
Język: Polski
Czas: 6 godz. 24 min.
Rozmiar pliku: 774,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,95 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Kiedy tłumaczka Sonia przeprowadzała się do osady Białe, leżącej w Kotlinie Kłodzkiej, spodziewała się ciszy i spokoju. Stary dom oczarował ją atmosferą, a dziki ogród dawał iluzję harmonii z przyrodą. Jednak już kilka dni później okolica zaczęła odkrywać przed nową mieszkanką swoje sekrety.

Karina to młoda policjantka, która po znajomości dostała pracę w kłodzkim wydziale kryminalnym. Trafia do zespołu niezbyt pracowitych samców alfa. Jeden z nich postanawia zawładnąć jej życiem.

Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi. Bo nie wszystkie historie mają dobre zakończenie.

„Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi” jest pierwszym tomem serii z Kotliny Kłodzkiej. Jej głównymi bohaterami są policjanci kłodzkiego wydziału kryminalnego, Karina i Aleks, którzy razem rozwiązują zagadki kryminalne, choć ich własne dusze również skrywają mroczne emocje i tajemnice. Zbrodnie, góry oraz okrucieństwa namiętności tworzą mieszankę wybuchową, której trudno się oprzeć! Już wkrótce kolejny tom serii pod tytułem: „Dziewczyny nienawidzą kobiet”.

„Nieoczywiste rozwiązania fabularne, zaskakujące zwroty akcji i kontrowersyjna bohaterka – wszystko to sprawia, że książka jest świetnym debiutem. Polecam serdecznie, ale uprzedzam, że tej lektury nie da się odłożyć, dopóki nie doczyta się do ostatniej strony”.

Hanna Greń

„Kotlina Kłodzka pełna sekretów, pełna tajemnic... Ina Nacht z niezwykłą wrażliwością i wnikliwością połączyła tradycyjny kryminał z opowieścią o najgorszej możliwej przemocy. Polska kryminałem stoi, a ten smakowity debiut jest tego najlepszym przykładem!”

Olga Kowalska z WielkiBuk.com

„Rodzinne sekrety, pogańskie rytuały i przeklęty hotel w dziczy Kotliny Kłodzkiej. Polecamy!”

Magazyn literacko-kryminalny POCISK