Moja walka z otyłością - Anna Rumocka-Woźniakowska

Moja walka z otyłością

Anna Rumocka-Woźniakowska

42,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-8019-657-4
Data wydania 17 września 2022
Język: Polski
Czas: 4 godz. 6 min.
Rozmiar pliku: 197,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
42,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Biografia i prawdziwa historia walki o stworzenie swojego życia na nowo. Autorka tu pisze o swój trud, jaki włożyła w walkę z otyłością, drogę wyboistą, krętą i ciężką, ale zwieńczoną sukcesem, na który jednak trzeba nieustanie pracować. O tym, jak trudna jest to próba i jak porządnego potrafi dać kopa. Nic nie jest takie proste, jak się wydaje...

Autorka należy do osób genetycznie obciążonych otyłością. Od najmłodszych lat należała do tzw. pulchnych dzieci, jako nastolatka próbowała walczyć z nadwagą, stosując diety, ćwiczenia i na wszelkie sposoby próbując zrzucić zbędne kilogramy, jednak jak przy takich dietach bywa często - z efektem jo jo. Już jako dorosła, zamężna kobieta, postanowiła znaleźć skuteczny sposób na odchudzanie, który przyniesie wymierne efekty. To historia o kobiecej walce z kilogramami.

Anna Rumocka-Woźniakowska - Spełniona mam dwóch córek, kochająca mężatka oraz właścicielka czterech psów i kota. Z wykształcenia wizażystka, specjalistka do spraw obsługi klienta, po kursach pierwszej pomocy dla dorosłych i dzieci oraz po szkole rejestracji medycznej. Polecamy również „Walka mojego taty z otyłością” oraz mafijną powieść "Ciało mafii".

 

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »