Mój wyścig z depresją - Agnieszka Kobus-Zawojska

Mój wyścig z depresją

Agnieszka Kobus-Zawojska

49,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8373-222-0
Data wydania 24 kwietnia 2024
Język: Polski
Czas: 8 godz. 13 min.
Rozmiar pliku: 400,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
49,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Druga strona medalu: wicemistrzyni olimpijska o walce z depresją.

Piętnaście lat zawodowej kariery na światowym poziomie odcisnęło piętno na mojej psychice. Po wielkich sukcesach zapadł mrok.
Agnieszka Kobus-Zawojowska

Depresja potrafi zniszczyć wszystko. Cierpią przez nią nie tylko chorzy, ale także najbliżsi. Walka z nią, leczenie farmakologiczne i psychologiczne, to nie tylko długi proces. To olimpiada.

Ta książka to szczera opowieść o sukcesach i upadkach Agnieszki Kobus-Zawojskiej, która wygrała coś więcej niż dwa medale olimpijskie – zdrowie i życie.

Wybitna polska wioślarka nie gryzie się w język, a dzięki jej bezkompromisowości kibic ma szansę zajrzeć za kulisy wielkiego sportu, gdzie często jest dużo więcej cieni niż blasków.

Prawdziwa, poruszająca i… dająca nadzieję!

Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem czy też nie, kryzys może dopaść każdego. W każdej chwili. Może spowodować go hejt, przemęczenie czy traumatyczne wydarzenia. Traktujmy więc swoje zdrowie psychiczne na równi ze zdrowiem fizycznym. Historia Agnieszki nie tylko inspiruje, ale również otwiera oczy, co możemy nieuchronnie stracić przez zaniedbanie zdrowia psychicznego swego i naszych bliskich.
Anna Lewandowska

Historia Agnieszki nadaje się na doskonały film. Są łzy, jest walka, jest wielki sukces, ale są też cienie sławy. W czasach, kiedy idealizujemy sportowców, warto czytać o kulisach ich wyczynów. Zacznijcie od tej książki!
Jakub B. Bączek

Historia niesamowicie silnej kobiety. Mamy, żony i sportsmenki, która dzieli się z nami kulisami swojego życia i ceny, jaką zapłaciła za wspięcie się na sportowy szczyt. Książka inspiruje, pokazując blaski i cienie naszej wybitnej polskiej olimpijki, która w najważniejszym momencie swojego życia musiała stawić czoła depresji. Ta dziewczyna ma moc, którą chce się z nami podzielić.
Joanna Jędrzejczyk

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »