Mój drugi brzeg - Janusz Muzyczyszyn

Mój drugi brzeg

Janusz Muzyczyszyn

19,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-95228-5
Data wydania 19 sierpnia 2021
Język: Polski
Czas: 6 godz. 54 min.
Rozmiar pliku: 823,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
19,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Ciepła opowieść o schyłku życia, który może być radosny. Osiemdziesięcioletni Jan Marczak niespodziewanie dla samego siebie trafia do zakładu opieki. Wraz ze świadomością wkroczenia na ostatni etap życia do mężczyzny powracają wspomnienia przeszłości. Szczególnie intensywnie rozpamiętuje relacje z kobietami, a w przewijającym się przed jego oczami filmie elementy bolesne i melancholijne splatają się z przyjemnymi i dającymi nadzieję. Poza bogatym życiem wewnętrznym Jan nawiązuje głębokie znajomości z pensjonariuszami i personelem domu opieki - podtrzymuje ich na duchu i zaraża entuzjazmem.

 

Janusz Muzyczyszyn (ur. w 1948 r.) – zadebiutował w roku 2016 tomikiem poezji pt. "Dziewczyny, kobiety, czas". Jego kolejne wiersze zagościły w trzecim tomie Antologii poetów współczesnych "Wiersze sercem pisane", wydanym w 2017 r. W 2018 r. ukazał się drugi autorski tom jego poezji – zatytułowany "Myśli słodkie, gorzkie". Jego wiersze ukazały się również w miesięczniku literackim "Bezkres". Latem 2020 roku autor wydał własnym nakładem kolejny zbiór poezji, zatytułowany "Pamiętam cię jutro". Jako prozaik zadebiutował w 2019 roku powieścią "Mój drugi brzeg". "Droga 88", jego druga powieść, miała swoją premierę w lutym 2020 r. W tym samym roku wydał kolejną powieść, zatytułowaną "Zapomniany pamiętnik". Wszystkie osadzone są w czasach współczesnych i dotykają tematyki obyczajowej. Janusz Muzyczyszyn współpracuje z wydawnictwami i autorami jako redaktor i korektor. Prowadzi blog: www.muzyczyszyn.pl, na którym publikuje swoje wiersze, opowiadania i bajki, recenzje, wywiady z ludźmi kultury, teksty publicystyczne i rozważania na temat problemów ogólnoludzkich. Z czytelnikami utrzymuje serdeczny kontakt poprzez swój fanpage na Facebooku.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »