Misja dla dwojga - Marian Piotr Rawinis

Misja dla dwojga

Marian Piotr Rawinis

14,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-59604-5
Data wydania 12 października 2020
Język: Polski
Czas: 4 godz. 44 min.
Rozmiar pliku: 267,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
14,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Agnieszka chce zmienić swoje życie. Decyduje się wyjechać na pół roku do Londynu. Konsekwentnie realizuje punkty z listy, przybliżające ją do osiągniecia celu. Rezygnuje z pracy w muzeum, sprzedaje samochód, a wreszcie wynajmuje własne mieszkanie. Gdy pozostał już tylko lot do Anglii, nagle sprawy całkowicie się komplikują. Podczas podróży na lotnisko Agnieszka gubi dokumenty i pieniądze. Na dodatek spada na nią informacja, że jej narzeczony ją zdradza. Dziewczyna decyduje się na radykalne kroki…

 

Marian Piotr Rawinis (ur. 1953) – poeta, powieściopisarz. W czasie stanu wojennego był więźniem politycznym za działalność opozycyjną. Przez lata mieszkał w Częstochowie, gdzie współorganizował pierwszą niezależną gazetę częstochowską – „Dziennik Częstochowski”, którą prowadził jako redaktor naczelny. Był korespondentem PAP, publikował w prasie regionalnej i ogólnopolskiej. W latach 80. publikował liczne powieści kryminalne i sensacyjne, także pod pseudonimem Peter Janees. Zasłynął serią powieści historyczno-obyczajowych „Saga rodu z Lipowej”. Obecnie mieszka na Mazurach.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »