Misia i jej mali pacjenci. Górska przygoda - Aniela Cholewińska-Szkolik

Misia i jej mali pacjenci. Górska przygoda

Aniela Cholewińska-Szkolik

29,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Zielona Sowa
ISBN 978-83-8299-221-2
Data wydania 1 marca 2023
Język: Polski
Czas: 1 godz. 8 min.
Rozmiar pliku: 55,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Misia i Ewcia wyjeżdżają na wycieczkę szkolną w Góry Stołowe. Dziewczynki spotykają na swojej drodze pustułkę, która jest zraniona i nie może latać. Misia poznaje również osamotnionego muflona oddzielonego od swojego stada. Czy Misia znajdzie sposób, by pomóc górskim zwierzętom? Czy wspólnie ze swoim przyjacielem Popikiem uratuje chomika, który trafił na nieodpowiedzialnych właścicieli? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w wyjątkowych opowiadaniach o Misi.

"Misia i jej mali pacjenci” to seria stworzona przez Anielę Cholewińską-Szkolik. Główną bohaterką opowieści jest dziewczynka o imieniu Misia, która z pomocą swojego psa Popika leczy zwierzęta – te małe i te duże, te domowe i dzikie. Klinika Misi to nic innego jak domek na drzewie, dlatego to miejsce nazwała "Lipową Kliniką”. Dziadek Misi, pan Tadeusz, jest weterynarzem, ale tylko Misia rozumie język zwierząt, dlatego jest wyjątkową i najlepszą weterynarką!

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »